Проект "Наше майбуття - екосвідоме життя"

В сучасному житті дуже важливе значення має вирішення екологічних проблем. Багато людей працюють зараз над їх вирішенням. В Райгородській громаді є теж екологічна проблема - сміття.
Наша громада виграла 15-ий обласний конкурс розвитку громад – «Чисте село – гармонія людини і природи» та придбала контейнери для роздільного сортування відходів. Щоб їх правильно використовувати - потрібно навчити людей сортувати сміття для подальшої переробки побутових відходів.
Райгородська бібліотека не хоче залишатись осторонь громадського життя, тому ми написали проект "Наше майбуття - екосвідоме життя!" і подали заявку на грант в розмірі 6 ти. євро в House of Europe. Надіємось на позитивний результат. Цим проектом передбачається проводити еко-навчання, різноманітні тренінги:"Як поводитися з відходами і зменшити їх створення", "Еко стиль твоєї громади"проводити конкурси з еко-малюнків,Воок- Квести: "Еко я, еко-ми, еко-громада!", голосні читання казок на екологічну тему та проводити заходи з настільними іграми "Цікаве дозвілля - чисте довкілля","ЕКО МЕМО" з найменшими відвідувачами нашої бібліотеки, які розвивають звичку сортування відходів та виховують екологічну культуру.
Плануємо також відкрити текстильну еко майстерню з пошиву еко-торбинок, щоб використовувати їх взамін поліетиленових, надавати "друге життя" вживаним речам, виготовляючи з них тіж самі еко-торбинки, іграшки для лялькового театру, перешивання одягу для малозабезпечених сімей та ін..
На базі бібліотеки плануємо створити громадську організацію, яка б захищала екологічні інтереси громади, та ініціювала в майбутньому перед місцевою владою створення зеленого туризму та відкриття заводу з пререробки побутових відходів у громаді.
Запрошуємо до співпраці всіх активних та небайдужих жителів громади з своїми ідеями, пропозиціями та
зауваженнями! Будемо вдячні і за спонсорську допомогу! З повагою колектив КЗ"Райгородська публічна бібліотека".