День Рідної мови

Україна…Рідний край…Рідна мова… Скільки почуттів з’єдналися в цих словах, скільки ніжності, любові та ласки! Що може бути для людини дорожчим за рідну мову?
Адже мова народу – це його трепетне серце.

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. В Україні це свято відзначають з 2002 року.Ще у 1928 році в Парижі на конкурсі мов визнали, що італійська, українська та французька мови – наймилозвучніші. Ми, українці, пишаємося своєю мовою, її мелодійністю, чистотою, багатством звуків.
В цей день до нашої бібліотеки завітали учні 6-го та 8-го класів, щоб через книги пізнати красу рідної мови. Бібліотекар Мельник Н.Ф. ознайомила з книгами, які надійшли до нашої бібліотеки та запросила всіх до читання цікавих книг. Переглянули буктрейлери на відомі дитячі книги, проведена вікторина-гра та ребуси на знання мови. За кожну правильну відповідь діти отримували зірочку, а в кого виявилось найбільше зірочок – отримав велику зірку. Це учень 6-го класу Гнатовський Матвій.

Галерея "День Рідної мови (21.02.2020)"