Відбувся концерт від ВНАУ

У Райгородському Будинку культури відбувся благодійний концерт, присвячений 30-ти річчю Вінницького Національного Аграрного Університету (ВНАУ), ректором якого є народний депутат Верховної Ради України Калетнік Г.М.. З концертною програмою до нас приїздили викладачі та студенти цього університету.

На цю подію прийшли подивитись жителі с. Райгород та навколишніх сіл. Зал був переповнений. Усі залишились дуже задоволеними, адже на сцені виступали справжні професіонали співу та танців, переможці та призери багатьох конкурсів. Наприкінці сільський голова Олійник В.П. подякував їм від імені громади, та вручив невеликий подарунок на згадку.

Приносимо щиру подяку Григорію Миколайовичу Калетніку, адже без його спонсорської підтримки цього концерту ми б не побачили.

Хочеться відзначити, що Григорій Миколайович турбується і про освітян нашого району. Багатьом школам він подарував нові сучасні комп’ютери, у тому числі і Райгородській школі 2 шт.

Також, дякуючи його спонсорській допомозі, виготовили та встановили нову огорожу та нові ворота біля храму «Успіння Пресвятої Богородиці» в с. Райгород.

І це реальні справи, а не лише передвиборні обіцянки, про які наші шановні депутати найчастіше чомусь дуже швидко забувають. А нам, простим людям, їх виборцям, дуже хотілось би, щоб наші депутати згадували про людей та їх потреби не лише напередодні виборів, а й після них. І свою передвиборну кампанію будували не на тому, щоб як найбільше осудити, очорнити та спаплюжити свого опонента (це, повірте, і в очах людей, і в очах Божих виглядає дуже негарно і рейтингу вам не додає…), - а на РЕАЛЬНИХ добрих справах, піклуванні про людей та вирішенні їх проблем, що, власне, і повинне бути притаманним для народних обранців.

Кiлькiсть переглядiв: 82

Дата останньої зміни 02 Січня 2019

Фотогалерея