Ми вдосконалюємося!

Завдяки програмі "Бібліоміст", яка надала можливість усім жителям нашого села та навколишніх сіл, отримати безкоштовний доступ до мережі Інтернет, кількість відвідувачів зросла у десятки разів. Кожен бажаючий може вільно задовольнити свої потреби, через дедалі більш зростаючі можливості Інтернету. Це і пошук та розміщення оголошень про купівлю та продаж різних товарів, пошук роботи, закладів освіти, онлайн-спілкування та навчання, інформація про медицину, садоводство та городництво, спілкування в соціальних мережах та багато іншого. А останні кілька місяців, згідно державної програми по виплаті компенсацій по вкладам колишнім вкладникам Ощадбанку СРСР - наша бібліотека також допомогла десяткам людей (більше 100) зареєструватись на сайті Ощадбанку для отримання компенсацій. Багато людей, котрі до нас приходили, жалілись на те, що на телефон гарячої лінії додзвонитись просто неможливо. У нашій бібліотеці вони за кілька хвилин реєструвались, і окрім того, тут же їм робили ксерокопії необхідних документів. І звичайно, усі були дуже задоволеними, що їм не потрібно було для цього їхати до райцентру за 20 км.

Враховуючи потреби населення, для максимальної продуктивності роботи бібліотеки і для більшої зручності користувачів та працівників бібліотеки, до Дня бібліотек, Райгородська сільська рада, на чолі із сільським головою Олійником В.П., подарувала нам новий сучасний ноутбук. Тепер, для того, щоб терміново зробити комусь ксерокопію, роздрукувати чи набрати текст - не потрібно нікого відривати від комп'ютера, до якого під'єднаний принтер та сканер. І навіть зареєструвати для виплати заощаджень - адже для цього приходять у більшості люди похилого віку, які самі працювати за комп'ютером не вміють та не хочуть. Тепер ці питання вирішуються легко та швидко.

Крім того, працівники бібліотеки можуть безперешкодно подавати звіти, писати службові листи та вільно працювати в Інтернеті. Адже бібліотека веде власний сайт та блог, і для його ведення також потрібно інколи багато попрацювати за комп'ютером. І цей ноутбук нам не аби як доречний, тому що тепер і користувачам більш зручніше, і робота бібліотекарів зроблена вчасно.

Щира подяка нашому сільському голові - Олійнику В.П., який від самого початку усіляко підтримує нашу бібліотеку, і саме завдяки його зусиллям вона стала такою, якою вона є нині - сучасною бібліотекою, окрасою та візитівкою нашого села!

/Files/images/IMG_1074.JPG

/Files/images/IMG_1075.JPG