День Прапора

23 серпня в с. Райгород відбулось святкування Дня Державного Прапора України «Вічно живи, Україно моя!».

Організатори свята та ведучі: директор будинку культури – Суркова О.К. та зав бібліотекою – Мовчан Г.В.

Жителі села зібралися на території місцевої школи. Свято розпочалося піснею Т. Петриненка «Україна». Далі прозвучав вірш про Україну та згадали, що 28 січня 1992 року Верховна Рада України затвердила Державний Прапор України. Зав. бібліотекою Мовчан Г.В. прочитала вірш про Державний Прапор і про символи України: синє небо та пшеничне поле. Під звуки Державного Гімну урочисто підняв Прапор учень школи Гнатовський Ярослав. З нагоди свята виступив сільський голова Олійник В.П., директор школи Панасюк Н.В. та голова профкому Самчинецького кар’єроуправління Фролов А.Д.. Потім аматорський ансамбль Райгородського Будинку культури виконав пісню «Ой у лузі червона калина», прозвучав вірш про Україну та у виконанні Суркової О.К. пісня «Червоний мак».

На свято також прийшли маленькі українці, які затанцювали веселий танок. Директор будинку культури виконала пісню «Це край, де я родилась і живу». Завершилось свято піснею «Молитва за Україну», яка зворушила усіх до сліз.