До 70-річчя Перемоги

8 травня 2015 року в нашому селі відбулося святкування Дня Перемоги. У сільській бібліотеці організовано книжкову виставку «А пам’ять священна…», де бажаючі могли ознайомитися з книгами про ту страшну війну, про вклад українців та наших земляків в перемогу над нацизмом.

Святкування розпочали урочистим покладанням вінків та квітів до могил загиблих воїнів. Участь у покладанні взяли сільський голова Олійник В.П., керівники підприємств, установ та ветеран – Матвійчук Т.І.. Мітинг-реквієм відбувся біля пам’ятника. Хвилюючими словами вшанували світлу пам’ять воїнів-переможців у най жорстокій війні учні місцевої школи. Вони також зачитали списки воїнів, які не повернулись з війни і тих, хто відійшов у вічність після закінчення війни. Тепл з квітами вітали діти присутнього ветерана війни – Матвійчука Тихона Івановича .

Після закінчення мітингу всі присутні пішли до Будинку культури, де на них чекав цікавий та різножанровий концерт, організований директором Будинку культури Сурковою О.К., та за участю місцевих аматорів. Від тужливих мелодій про війну присутні не могли стримати сліз, особливо від пісні «Ты же выжил солдат!», присвяченій присутньому на концерті ветеранові, у виконанні Суркової О.К..

Всім присутнім запам’ятається це свято – «зі сльозами на очах».

Дата останньої зміни 19 Жовтня 2018