Захід проти СНІД - наркоманії

24.11.2016 року в актовому залі Райгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів, працівники Райгородської сільської бібліотеки разом з учителем школи Баланюк Оленою Анатолівною, а також при великій допомозі учнів 11 класу провели масовий захід серед учнів 7-11 класів на тему «Життя дається один лише раз», присвячену боротьбі проти наркоманії і СНІДу.

Поштовхом до цього став лист хворої на СНІД молодої дівчини, 18-річної Олі, який було опубліковано в газеті «Земля Бердичівська» (оригінал листа додається). Прочитавши його ми не могли стояти осторонь і вирішили також донести до дітей інформацію про цю велику проблему нашого суспільства, а особливо молоді, яка не знаючи жахливої правди про наслідки, дуже часто піддається спокусі, щоб стати «крутим» в результаті попадає на гачок наркотикам, що потім коштує її життя.

Під дзенькіт дзвона на єкрані були показані слайди – заклики проти наркотиків, статистика і фотографії.

Учениця 11 класу Нечипорук Людмила зачитала коротку історію наркотиків і жахливі наслідки їхнього вживання «людина стає живим трупом». Далі було показано відео з хворою дівчиною.

Потім були показані різні сцени та документальні відео-фільми про жахливі наслідки вживання наркотиків.

Під кінець заходу, в супроводі пісні А. Макаревича «Багаття», прозвучали заклики до здорового і щасливого способу життя, написані на листівках і на гелієвих кульках відправлені в зал.

Завершення заходу став відеоролик «Скажем наркотику – Ні!».

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 81

Дата останньої зміни 19 Жовтня 2018

Фотогалерея