Відбувся захід "Її величність Книга"

Щороку проходить святкування тижня дитячої та юнацької книги, нагадуючи юним читачам про цікавий світ книги.

Той, хто дружить з книгами завжди може полинути у фантастичні подорожі та веселі пригоди, дізнатись багато нового, цікавого і ставати інтелектуально розвинутою людиною.

Як говорить народна мудрість: «Книгу читай – розуму набирай».

Ось і в наших дітей відбувся в актовій залі школі захід «Її величність книга».

Організаторами цього свята стали вчитель 4 класу Конотопенко О.В., бібліотекар шкільної бібліотеки Чабанюк С.С., завідуюча сільською бібліотекою Мовчан Г.В..

Діти розповіли вірші про книгу і про те, що в книгах зібрані всі надбання людства за цілі тисячоліття, та виконали пісню «Нам без книг ніяк не можна».

Учні провели екскурс в історію виникнення книги в супроводі мультимедійної презентації, та прозвучала весела пісенька про книжку «Я ж тебе обгортаю».

Дівчинка-казка провела вікторину «З якої казки?» і подарувала книжечки тим, хто любить читати книжки.

Сподобалась діткам сценка про хлопчика-Нечитайла, Чарівницю, дітей-Хмаринок та Казкаря.

Закінчилось свято піснею О. Янушкевич «А ми любимо читати».

Галерея "Захід "