Захистимо пам'ять

Час завершення:
Місце проведення заходу:
Опис:

31 січня 2018 року в нашій бібліотеці відбувся захід-реквієм до дня пам'яті жертв Голокосту.

Присутніми були 11-ти класники та жителі с. Райгород, серед яких був очевидець знищення єврейського населення в селі під час Другої світової війни - Мельник Василь Михайлович. Він розповів присутнім про ті страшні події, які йому довелось бачити.

Учні 6-го класу вшануввали пам'ять загиблих віршами та хвилиною мовчання з запаленими свічками.

Вчитель історії Заєць О.М. показала присутнім презентацію проекту "Захистимо пам'ять" учнів Райгородської школи. А наприкінці заходу вона роздала присунтім буклети "Спогади про Голокост в Райгороді", закладинки і подарувала нашій бібліотеці декілька книг про Голокост.

/Files/photogallery/8540/IMG_6184.JPG