Всесвітній день котів

Місце проведення заходу:
Райгородська сільська бібліотека
Опис:

Мало знайдеться у світі людей, хто б залишився осторонь до цих пухнастих, рухливих, ласкавих і дуже розумних домашніх тварин – котів. Любов до них виявляється у світі настільки великою, що для цих улюбленців було запроваджено спеціальне свято – Всесвітній день котів, який відзначають у перший день весни - 1 березня.
Сьогодні у бібліотеці зібралися ті, хто без котячої ласки не може прожити і дня – це діти 3-го класу Райгородської школи, які прочитали віршики про котів та кожен розповів про своїх улюбленців. Потім проводилась смішна гра на придумування веселих котячих імен, та прозвучали народні приказки і прислів’я.
Завідуюча бібліотекою Мовчан Г.В. провела цікаву «Котовікторину» та презентувала книжкову виставку: «Подорож до Мур-р-р-ляндії», де підібрані дитячі книги про котів і кішок (казки, вірші, оповідання та повісті) та запропонувала прочитати їх.
Далі дивились відео-пісеньки: «Киця Кицюня», «Мурчик Мяу», «Кішка» та інші. Дізнались діти також цікаві факти про котів та подивились смішні відео про них. Також дітки розповіли смішні анекдоти про своїх улюбленців, а на кінець був смішний конкурс: « Вгадай мЯ-лодію», де всі учасники по черзі проспівували пісеньки на «няв-няв».
Закінчилось свято закликом оберігати та любити тих, кого приручили.
Всі учасники свята отримали подарунки-цукерки та цікаві книги про своїх улюбленців-котів.

/Files/photogallery/8542/IMG_6324.JPG