У нашій бібліотеці ось уже кілька місяців успішно діє клуб за інтересами "БІБЛІОРАЙ" - клуб любителів Біблії та Православного християнства. Щонеділі з 16.00 год. приходять до бібліотеки охочі почитати та послухати Слово Боже, творіння Святих Отців, послухати з комп'ютера проповіді відомих православних священників, переглянути повчальне християнське відео та простого спілкування на духовні теми за чашкою чаю.

Клуб відкритий для усіх, і дорослих, і дітей. До нас запрошуються для духовної підтримки священники, бажаючі поділитись своїми настановами.

Щонайменше 50% успішної діяльності клубу стало реальним завдяки програмі "Бібліоміст", котра надала нам комп'ютери з Інтернетом, через які ми і завантажуємо з мережі Інтернет аудіо та відео файли, які використовуємо в нашому клубі, та й зрештою на цих же комп'ютерах ми можемо ці файли переглянути та прослухати - за це велика подяка програмі
"Бібліоміст".

У наш, інформаційно перенасичений час, клуб "БІБЛІОРАЙ" покликаний внести в наше життя часточку духовності, поняття про вічне, про добро та милосердя, про любов та взаємоповагу, про те, що не дає нам забути що ми - перш за все ЛЮДИ, створені за Образом та Подобою Божою, а не результат мутації чомусь облисівшої мавпи :) ... Бо у що ми віримо - те і стає нашою сутністю, те і проявляється через наші думки та вчинки і відношення один до одного.


Кiлькiсть переглядiв: 0