29.12.2116

У Райгородському Будинку культури відбувся концерт з нагоди святкування Нового 2017-го року, на якому колектив художньої самодіяльності с. Райгород представив для жителів сіл громади чудову та веселу концертну програму.
На кінець концерту новообраний голова нашої громади Махиня К.К. привітав усіх присутніх зі святом та вручив подарунки колетиву.

Також Ви можете переглянути деякі відео-фрагменти концертної програми

09.05.2016

9 травня 2016 року в нашому селі Райгород вшанували День Перемоги у другій світовій війні. Відбулось покладання вінків та квітів жителів села до пам’ятників загиблим воїнам, після чого пройшов урочистий мітинг з вшануванням полеглих в роки війни воїнів-односельчан та тих, хто відійшов у вічність в повоєнні роки. Учні місцевої школи зачитали імена всіх жителів нашого села-учасників бойових дій та розказали вірші про війну.
З привітанням виступив сільський голова Олійник В.П. та привітав грамотою Немирівської держадміністрації нашого ветерана війни Матвійчука Тихона Івановича. Односельці теж привітали його квітами, а Тихін Іванович з вдячністю роздавав цукерки дітям.
Про визволення Райгорода від нацистів та про колишнього жителя нашого села - Зайцева Андрія Івановича,який під час війни був партизаном у наших краях, розповіла завідуюча бібліотекою Мовчан Г.В.
Депутат сільської ради Фролов А. Д. прочитав власний вірш до дня Перемоги (його батько теж захищав батьківщину на цій війні).
Після урочистого мітингу всіх присутніх запросили до будинку культури, де відбувся святковий концерт, підготовлений нашими аматорами. Піснею «Синий платочек» у виконанні Мельник Ніни та Гнатовської Лесі розпочали виступ. Далі хвилиною мовчання вшанували померлих учасників війни і їм присвятили пісню «Журавлі» Суркові Ольга та Олександр.
Наші школярі Мельничук Софія та Марковська Аліна проспівали пісню «А закаты алые», а Фролов А.Д. привітав з перемогою ветерана Матвійчука Т.І. , який після війни пропрацював до пенсії у місцевому кар’єрі нагородою від Укрзалізниці.
Директор будинку культури Суркова О.К. виконала «Вальс медсестри» та «Ты же выжил, солдат», а аматорський колектив привітав ветерана піснею «Катюша», так як в нього дружина зветься теж Катюшею. У виконанні дитячого колективу прозвучала пісня про дівчинку-партизанку Женьку, а Чабанюк Світлана та Дубина Наталія виконали пісню «Вот кто-то с горочки спустился…».
Дуже сподобався виступ Квасневського Олександра з піснею «Темная ночь», а також - «Смуглянка». А дует школярів присвятив пісню солдатам-українцям «Повертайся солдате». Веселий український танок чудово виконали наші молоді танцюристи,одягненні в гарні костюми.
Завершилось свято учасниками концерту піснею-побажанням всім щастя і добра.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Ви також можете переглянути відео виконання Українського танку учнями Райгородської школи в будинку культури


15.04.2016

До 30-річчя Чорнобильської трагедії до нашого села приїхали гості з Вінниці ліквідатори 1-ї категорії: Ястремський Михайло Микитович - голова Вінницької міської громадської «Союз Чорнобиль України», Арабський Іван Федорович – підполковник міліції, Фоломеєв Анатолій Васильович та наш земляк – Бойчук Микола Петрович – голова Вінницької обласної громадської організації «Союз Чорнобиль Украни». Вони нагородили медаллю «Захисника Вітчизни» жителів нашої громади – ліквідаторів Чорнобильської аварії Мустаєва Юрія, Мельничука Василя, Юхневича Миколу. Також згадали про тих, кого вже немає з нами.
Учні нашої школи привітали ліквідаторів та згадали сумні сторінки історії Чорнобиля тих днів, а директор Райгородського будинку культури – Суркова Ольга виконала пісню про Україну. Учні: Мельничук Софія – пісню «Два кольори» а Сироветник Ірина – пісню «Прилітай лелеко».
Завітали шановні гості і до нашої бібліотеки та подарували книги: «Полинові шляхи вінничанок» М. Ястремського, «Останній наказ» В. Сокіла та буклети.
А по закінченню свята сфотографувались усі присутні разом на згадку.


08.05.2015

8 травня 2015 року в нашому селі відбулося святкування Дня Перемоги. У сільській бібліотеці організовано книжкову виставку «А пам’ять священна…», де бажаючі могли ознайомитися з книгами про ту страшну війну, про вклад українців та наших земляків в перемогу над нацизмом. Святкування розпочали урочистим покладанням вінків та квітів до могил загиблих воїнів. Участь у покладанні взяли сільський голова Олійник В.П., керівники підприємств, установ та ветеран – Матвійчук Т.І.. Мітинг-реквієм відбувся біля пам’ятника. Хвилюючими словами вшанували світлу пам’ять воїнів-переможців у най жорстокій війні учні місцевої школи. Вони також зачитали списки воїнів, які не повернулись з війни і тих, хто відійшов у вічність після закінчення війни. Тепл з квітами вітали діти присутнього ветерана війни – Матвійчука Тихона Івановича. Після закінчення мітингу всі присутні пішли до Будинку культури, де на них чекав цікавий та різножанровий концерт, організований директором Будинку культури Сурковою О.К., та за участю місцевих аматорів. Від тужливих мелодій про війну присутні не могли стримати сліз, особливо від пісні «Ты же выжил солдат!», присвяченій присутньому на концерті ветеранові, у виконанні Суркової О.К.. Всім присутнім запам’ятається це свято – «зі сльозами на очах».

Також Ви можете переглянути деякі відео-фрагменти свята


17.04.2015

17.04.2015 року в свято ікони Божої Матері «Живоносный источник» в Райгородському сільському храмі Успіння Пресвятої Богородиці, вперше була відслужена Божественна літургія архієрейським чином. Відбулось це завдяки приїзду до нас правлячого архієрея Тульчинської і Брацлавської єпархії Митрополита Іонафана (Єлецких), який її очолив в спів служінні духовенства благочиння. Під час служби Владика дав багато цікавих та корисних духовних настанов, особливо діткам, яких він був дуже радий бачити в храмі. Співпало й те, що цього року нашому храмові виповнилось 215 років.


09.05.2013

Відбулося свято - День ПЕРЕМОГИ.
З кожним роком все особливішим та ціннішим стає для нас цей день, адже тих, хто ціною власного життя та здоров'я здобув для нас перемогу та подарував мирне небо стає все менше, і зараз їх залишились лише одиниці.

Дякуємо Вам дорогі наші ветерани, здоров'я Вам та многая літа!


05.10.2012 р.

У Райгородському Будинку культури відбувся захід, присвячений Дню учителя, організаторами якого стали учні та працівники школи.

Подробиці та фото дивіться на сайті школи


07.07.2012 р. Свято Івана Купала

Відбулося свято Івана Купала, на якому виступали місцеві народні таланти, звучали різні веселі та жартівливі пісні, вірші, були різні конкурси, загадки та розваги. На святі були присутні жителі села Райгород та навколишніх сіл а також приїзджі гості з області. Всі залишились дуже задоволеними та вдячними організаторам свята.

Кiлькiсть переглядiв: 0